FGG.1B.308.GLAD52Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.1B.308.GLAD52Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.1B.308.GLAD52Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.1B.308.GLAD52Z
Număr parc FGG.1B.308.GLAD52Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3240 pcs Fișa cu date FGG.1B.308.GLAD52Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Polyetheretherketone (PEEK)
Shell Finish - Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 250°C Numărul de poziții 8
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Beige
Deschiderea cablurilor 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Polyetheretherketone (PEEK)