FGG.1B.308.CLAM31
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.1B.308.CLAM31
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Foi de date: FGG.1B.308.CLAM31.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.1B.308.CLAM31
Număr parc FGG.1B.308.CLAM31 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6881 pcs Fișa cu date FGG.1B.308.CLAM31.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 8
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome