FGG.1B.307.CYCM27
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.1B.307.CYCM27
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGG.1B.307.CYCM27.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGG.1B.307.CYCM27
Număr parc FGG.1B.307.CYCM27 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5300 pcs Fișa cu date FGG.1B.307.CYCM27.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 7
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 7A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.087" ~ 0.106" (2.20mm ~ 2.70mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FGG.1B.307.CYCZZ
FGG.1B.307.CYCZZ
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
In stoc: 7036 pcs
Descarca: FGG.1B.307.CYCZZ.pdf
RFQ
FGG.1B.307.CYCD76Z
FGG.1B.307.CYCD76Z
Producători: LEMO
In stoc: 2955 pcs
Descarca: FGG.1B.307.CYCD76Z.pdf
RFQ
FGG.1B.307.CYCM27Z
FGG.1B.307.CYCM27Z