FGG.0K.303.CYBC25Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FGG.0K.303.CYBC25Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN INLINE PLUG
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile FGG.0K.303.CYBC25Z
Număr parc FGG.0K.303.CYBC25Z Producător LEMO
Descriere CONN INLINE PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5973 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 303 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 3
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 8A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome