FGC.1B.305.CLAD62Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGC.1B.305.CLAD62Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Foi de date: FGC.1B.305.CLAD62Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGC.1B.305.CLAD62Z
Număr parc FGC.1B.305.CLAD62Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6475 pcs Fișa cu date FGC.1B.305.CLAD62Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 9A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome