FGA.2B.302.CLAD62
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGA.2B.302.CLAD62
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Foi de date: FGA.2B.302.CLAD62.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGA.2B.302.CLAD62
Număr parc FGA.2B.302.CLAD62 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3907 pcs Fișa cu date FGA.2B.302.CLAD62.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 302 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 2
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 25A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FGA.1K.314.CLAC50
FGA.1K.314.CLAC50
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
In stoc: 6952 pcs
Descarca: FGA.1K.314.CLAC50.pdf
RFQ
FGA.2B.302.CLAD62Z
FGA.2B.302.CLAD62Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP