FGA.1B.307.CYCD52
Prezentarea produsului
Număr parc: FGA.1B.307.CYCD52
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
Foi de date: FGA.1B.307.CYCD52.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGA.1B.307.CYCD52
Număr parc FGA.1B.307.CYCD52 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4198 pcs Fișa cu date FGA.1B.307.CYCD52.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 7
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 7A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome