FGA.0B.309.CLAD56
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FGA.0B.309.CLAD56
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Foi de date: FGA.0B.309.CLAD56.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FGA.0B.309.CLAD56
Număr parc FGA.0B.309.CLAD56 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5171 pcs Fișa cu date FGA.0B.309.CLAD56.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 309 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0B
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 9
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 2A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome