FFP.3S.316.CLAC72Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FFP.3S.316.CLAC72Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 16POS SOLDER CUP
Foi de date: FFP.3S.316.CLAC72Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFP.3S.316.CLAC72Z
Număr parc FFP.3S.316.CLAC72Z Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 16POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6847 pcs Fișa cu date FFP.3S.316.CLAC72Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 16
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 7A
Materiale de contact Brass, Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.228" ~ 0.283" (5.80mm ~ 7.20mm)
Materialul din spate, placarea Brass, Chrome Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FFP.3S.316.BLAC92Z
FFP.3S.316.BLAC92Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN CIRC PLUG 16POS SOLDER CUP
In stoc: 3044 pcs
Descarca: FFP.3S.316.BLAC92Z.pdf
RFQ
FFP.3S.316.CLAC72
FFP.3S.316.CLAC72
Producători: LEMO