FFG.3B.312.CLAD92
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FFG.3B.312.CLAD92
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Foi de date: FFG.3B.312.CLAD92.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFG.3B.312.CLAD92
Număr parc FFG.3B.312.CLAD92 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3095 pcs Fișa cu date FFG.3B.312.CLAD92.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 312 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 12
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 9A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome