FFG.2B.312.CYCD92Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FFG.2B.312.CYCD92Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Foi de date: FFG.2B.312.CYCD92Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFG.2B.312.CYCD92Z
Număr parc FFG.2B.312.CYCD92Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4816 pcs Fișa cu date FFG.2B.312.CYCD92Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 312 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 12
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 7A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome