FFG.2B.308.CLAD82
Prezentarea produsului
Număr parc: FFG.2B.308.CLAD82
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Foi de date: FFG.2B.308.CLAD82.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFG.2B.308.CLAD82
Număr parc FFG.2B.308.CLAD82 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6182 pcs Fișa cu date FFG.2B.308.CLAD82.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 8
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 10A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FFG.2B.307.CLAD92Z
FFG.2B.307.CLAD92Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
In stoc: 3506 pcs
Descarca: FFG.2B.307.CLAD92Z.pdf
RFQ
FFG.2B.308.CLAD82Z
FFG.2B.308.CLAD82Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP