FFG.1B.308.CLAD72Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FFG.1B.308.CLAD72Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Foi de date: FFG.1B.308.CLAD72Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFG.1B.308.CLAD72Z
Număr parc FFG.1B.308.CLAD72Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4375 pcs Fișa cu date FFG.1B.308.CLAD72Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 8
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome