FFB.1S.302.CLAC57
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FFB.1S.302.CLAC57
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Foi de date: FFB.1S.302.CLAC57.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFB.1S.302.CLAC57
Număr parc FFB.1S.302.CLAC57 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3851 pcs Fișa cu date FFB.1S.302.CLAC57.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 302 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 2
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 15A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.224" (5.20mm ~ 5.70mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome