FFA.3Y.415.CTAC10
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.3Y.415.CTAC10
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.3Y.415.CTAC10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.3Y.415.CTAC10
Număr parc FFA.3Y.415.CTAC10 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4049 pcs Fișa cu date FFA.3Y.415.CTAC10.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 415 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3Y
ambalare Bulk Orientare -
Temperatura de Operare -55°C ~ 230°C Numărul de poziții 1
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 15A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome