FFA.3S.312.CLAC97
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.3S.312.CLAC97
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 12POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.3S.312.CLAC97.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.3S.312.CLAC97
Număr parc FFA.3S.312.CLAC97 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 12POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6819 pcs Fișa cu date FFA.3S.312.CLAC97.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 312 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 12
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 8A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.346" ~ 0.382" (8.80mm ~ 9.70mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome