FFA.3S.308.CLAC42
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.3S.308.CLAC42
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.3S.308.CLAC42.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.3S.308.CLAC42
Număr parc FFA.3S.308.CLAC42 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5047 pcs Fișa cu date FFA.3S.308.CLAC42.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 8
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 10A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.102" ~ 0.165" (2.60mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome