FFA.3E.707.CLAC95Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.3E.707.CLAC95Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.3E.707.CLAC95Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.3E.707.CLAC95Z
Număr parc FFA.3E.707.CLAC95Z Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4400 pcs Fișa cu date FFA.3E.707.CLAC95Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 707 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3E
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 8
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 3A, 8A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome