FFA.2S.307.CLAC62Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.2S.307.CLAC62Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.2S.307.CLAC62Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.2S.307.CLAC62Z
Număr parc FFA.2S.307.CLAC62Z Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3843 pcs Fișa cu date FFA.2S.307.CLAC62Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 7
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 9A, 12A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FFA.2S.307.CLAC62
FFA.2S.307.CLAC62
Producători: LEMO
Descriere: CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP