FFA.2E.308.CLAC55
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.2E.308.CLAC55
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.2E.308.CLAC55.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.2E.308.CLAC55
Număr parc FFA.2E.308.CLAC55 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4865 pcs Fișa cu date FFA.2E.308.CLAC55.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2E
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 8
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 9A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome