FFA.1S.303.CLAL62
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.1S.303.CLAL62
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.1S.303.CLAL62.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.1S.303.CLAL62
Număr parc FFA.1S.303.CLAL62 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5921 pcs Fișa cu date FFA.1S.303.CLAL62.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 303 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 3
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 10A
Materiale de contact Brass, Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)