FFA.1S.303.CLAC17
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.1S.303.CLAC17
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.1S.303.CLAC17.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.1S.303.CLAC17
Număr parc FFA.1S.303.CLAC17 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3703 pcs Fișa cu date FFA.1S.303.CLAC17.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 303 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 3
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 10A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.051" ~ 0.067" (1.30mm ~ 1.70mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome