FFA.1E.305.CLAC45Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.1E.305.CLAC45Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 5POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.1E.305.CLAC45Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.1E.305.CLAC45Z
Număr parc FFA.1E.305.CLAC45Z Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 5POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5668 pcs Fișa cu date FFA.1E.305.CLAC45Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1E
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7A, 10A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome