FFA.1E.303.CLAC25
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.1E.303.CLAC25
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.1E.303.CLAC25.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.1E.303.CLAC25
Număr parc FFA.1E.303.CLAC25 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2781 pcs Fișa cu date FFA.1E.303.CLAC25.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 303 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1E
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 3
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 10A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome