FFA.0S.303.CLAK47Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.0S.303.CLAK47Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.0S.303.CLAK47Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.0S.303.CLAK47Z
Număr parc FFA.0S.303.CLAK47Z Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3143 pcs Fișa cu date FFA.0S.303.CLAK47Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 303 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 3
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.185" (4.70mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome