FFA.0S.116.CLAC32
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.0S.116.CLAC32
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.0S.116.CLAC32.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.0S.116.CLAC32
Număr parc FFA.0S.116.CLAC32 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3850 pcs Fișa cu date FFA.0S.116.CLAC32.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 116 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 1
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 12A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome