FFA.0E.303.CLAC25
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FFA.0E.303.CLAC25
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
Foi de date: FFA.0E.303.CLAC25.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FFA.0E.303.CLAC25
Număr parc FFA.0E.303.CLAC25 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4633 pcs Fișa cu date FFA.0E.303.CLAC25.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 303 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0E
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 3
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 7A
Materiale de contact Brass, Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets and Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm)