FEG.2B.319.CLAD92Z
Prezentarea produsului
Număr parc: FEG.2B.319.CLAD92Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Foi de date: FEG.2B.319.CLAD92Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FEG.2B.319.CLAD92Z
Număr parc FEG.2B.319.CLAD92Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4662 pcs Fișa cu date FEG.2B.319.CLAD92Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 319 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 19
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome