FEG.1B.310.CYCD42
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FEG.1B.310.CYCD42
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Foi de date: FEG.1B.310.CYCD42.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FEG.1B.310.CYCD42
Număr parc FEG.1B.310.CYCD42 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6890 pcs Fișa cu date FEG.1B.310.CYCD42.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 10
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP54 - Dust Protected, Water Resistant Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 2.5A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome