FEG.1B.306.CLAD62Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FEG.1B.306.CLAD62Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: FEG.1B.306.CLAD62Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FEG.1B.306.CLAD62Z
Număr parc FEG.1B.306.CLAD62Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4815 pcs Fișa cu date FEG.1B.306.CLAD62Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 6
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP54 - Dust Protected, Water Resistant Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FEG.1B.306.CLAD52
FEG.1B.306.CLAD52
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
In stoc: 4601 pcs
Descarca: FEG.1B.306.CLAD52.pdf
RFQ
FEG.1B.307.CYCD42
FEG.1B.307.CYCD42
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
In stoc: 7068 pcs
Descarca: FEG.1B.307.CYCD42.pdf
RFQ
FEG.1B.306.CLAD62
FEG.1B.306.CLAD62