FEG.0B.305.CYCD42
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FEG.0B.305.CYCD42
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Foi de date: FEG.0B.305.CYCD42.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FEG.0B.305.CYCD42
Număr parc FEG.0B.305.CYCD42 Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3758 pcs Fișa cu date FEG.0B.305.CYCD42.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP54 - Dust Protected, Water Resistant Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 6.5A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FEG.1B.302.CLAD62
FEG.1B.302.CLAD62
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
In stoc: 4863 pcs
Descarca: FEG.1B.302.CLAD62.pdf
RFQ
FEG.0B.305.CYCD42Z
FEG.0B.305.CYCD42Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP