CFB.M16.GYC.C92JZ
Prezentarea produsului
Număr parc: CFB.M16.GYC.C92JZ
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Foi de date: CFB.M16.GYC.C92JZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CFB.M16.GYC.C92JZ
Număr parc CFB.M16.GYC.C92JZ Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2850 pcs Fișa cu date CFB.M16.GYC.C92JZ.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ambalare Bulk Orientare B
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 16
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Gray, Yellow
Deschiderea cablurilor 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)