CAB.M26.GLA.C72NZ
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CAB.M26.GLA.C72NZ
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Foi de date: CAB.M26.GLA.C72NZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CAB.M26.GLA.C72NZ
Număr parc CAB.M26.GLA.C72NZ Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4278 pcs Fișa cu date CAB.M26.GLA.C72NZ.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M26 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 2P
ambalare Bulk Orientare B
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 26
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 2A
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Black, Gray Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm)