CAB.M16.GYC.C52VZ
Prezentarea produsului
Număr parc: CAB.M16.GYC.C52VZ
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Foi de date: CAB.M16.GYC.C52VZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CAB.M16.GYC.C52VZ
Număr parc CAB.M16.GYC.C52VZ Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4457 pcs Fișa cu date CAB.M16.GYC.C52VZ.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M16 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 2P
ambalare Bulk Orientare B
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 16
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Gray, Green
Deschiderea cablurilor 0.126" ~ 0.205" (3.20mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)