CAB.M16.GLA.C72V
Prezentarea produsului
Număr parc: CAB.M16.GLA.C72V
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Foi de date: CAB.M16.GLA.C72V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CAB.M16.GLA.C72V
Număr parc CAB.M16.GLA.C72V Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3915 pcs Fișa cu date CAB.M16.GLA.C72V.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M16 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 2P
ambalare Bulk Orientare B
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 16
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Gray, Green
Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)