CAB.M10.GYC.C72GZ
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CAB.M10.GYC.C72GZ
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN INLINE PLUG
Foi de date: CAB.M10.GYC.C72GZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CAB.M10.GYC.C72GZ
Număr parc CAB.M10.GYC.C72GZ Producător LEMO
Descriere CONN INLINE PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6954 pcs Fișa cu date CAB.M10.GYC.C72GZ.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M10 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 2P
ambalare Bulk Orientare B
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 10
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 8A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Gray
Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)