CAB.012.NLA.C72N
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CAB.012.NLA.C72N
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Foi de date: CAB.012.NLA.C72N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CAB.012.NLA.C72N
Număr parc CAB.012.NLA.C72N Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6110 pcs Fișa cu date CAB.012.NLA.C72N.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 2P
ambalare Bulk Orientare B
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 5 (4 + 1 Fluidic)
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Ratingul curent 5A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Black
Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)