A011-D-V-350
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
A011-D-V-350 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A011-D-V-350
Producator / Marca: LEDdynamics, Inc.
Descrierea produsului LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 350MA
Foi de date: A011-D-V-350.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A011-D-V-350
Număr parc A011-D-V-350 Producător LEDdynamics, Inc.
Descriere LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 350MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5233 pcs Fișa cu date A011-D-V-350.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 48V (Max)
Tensiune - Intrare (Min) 10V Tensiune - Intrare (Max) 32V
Tip Constant Current Topologie Buck-Boost
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm)
Serie FlexBlock™ A011 Evaluări -
Putere (Wați) 17W Alte nume 788-1039
A011DV350
Temperatura de Operare -40°C ~ 80°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici SCP
Eficienţă 90% Dimming Analog, PWM
descriere detaliata 350mA 48V (Max) Constant Current LED Driver Buck-Boost Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 350mA
Aprobări -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
A0111X
A0111X
Producători: APEM Inc.
Descriere: CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
In stoc: 8435 pcs
Descarca: A0111X.pdf
RFQ
A0110Y
A0110Y
Producători: APEM Inc.
Descriere: CONFIG SW BODY PUSHBUT NON-ILLUM
In stoc: 11750 pcs
Descarca: A0110Y.pdf
RFQ
Descriere: PUSHBUTTON SWITCH RECTANGULAR
Descarca: A0108Y.pdf
Descarca: A0108X.pdf
A011-D-V-700
A011-D-V-700
Producători: LEDdynamics, Inc.
Descriere: LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 700MA
Descarca: A011-D-V-700.pdf
A011
A011
Producători: Xeltek
Descriere: ADAPTER PROGRAMMER 44-TQFP
Descarca:
A011-D-V-500
A011-D-V-500
Producători: LEDdynamics, Inc.
Descriere: LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 500MA
Descarca: A011-D-V-500.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW