LZ9-J0CW00-0055
LED EnginLED Engin
LED Engin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LZ9-J0CW00-0055
Producator / Marca: LED Engin
Descrierea produsului LED EMITTER WHT 227LM 1CH MCPCB
Foi de date: LZ9-J0CW00-0055.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LZ9-J0CW00-0055
Număr parc LZ9-J0CW00-0055 Producător LED Engin
cantitate valabila 4712 pcs Fișa cu date LZ9-J0CW00-0055.pdf
Lungime de undă - Tensiune - înainte (Vf) (tip) 29.1V
Unghi de vedere 110° Tip LED Module
Temperatură - Test 25°C Dimensiune / Dimensiune 19.90mm Diameter
Serie - ambalare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ curent - test 85 lm/W
Suprafața emițătoare de lumină (LES) 6.20mm Diameter Tipul obiectivului Domed
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 5.50mm
Flux @ curent / temperatură - încercare 1739 lm (1357 lm ~ 2120 lm) Caracteristici -
descriere detaliata LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module - White, Cool Starboard Test curent 700mA
Curent - Max 1.8A configurație Starboard