YFZVFHTR4.3B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
YFZVFHTR4.3B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: YFZVFHTR4.3B
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului ZENER DIODES (CORRESPONDS TO AEC
Foi de date: 1.YFZVFHTR4.3B.pdf2.YFZVFHTR4.3B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile YFZVFHTR4.3B
Număr parc YFZVFHTR4.3B Producător LAPIS Semiconductor
cantitate valabila 208408 pcs Fișa cu date 1.YFZVFHTR4.3B.pdf2.YFZVFHTR4.3B.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Toleranţă ±3.02%
Pachetul dispozitivului furnizor TUMD2M Serie Automotive, AEC-Q101
Putere - Max 500mW ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2-SMD, Flat Lead Alte nume YFZVFHTR4.3BDKR
Temperatura de Operare 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 40 Ohms descriere detaliata Zener Diode 4.3V 500mW ±3.02% Surface Mount TUMD2M
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 1V