UMZ6.8ENTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UMZ6.8ENTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMZ6.8ENTR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 6.8V UMD5
Foi de date: 1.UMZ6.8ENTR.pdf2.UMZ6.8ENTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMZ6.8ENTR
Număr parc UMZ6.8ENTR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER ARRAY 6.8V UMD5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 687089 pcs Fișa cu date 1.UMZ6.8ENTR.pdf2.UMZ6.8ENTR.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor UMD5 Serie -
Putere - Max 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Alte nume UMZ68ENTR
Temperatura de Operare - Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 40 Ohms descriere detaliata Zener Diode Array 2 Pair Common Anode 6.8V 200mW ±5% UMD5
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500nA @ 3.5V configurație 2 Pair Common Anode