UDZSTE-174.7B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UDZSTE-174.7B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UDZSTE-174.7B
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 4.7V 200MW UMD2
Foi de date: UDZSTE-174.7B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UDZSTE-174.7B
Număr parc UDZSTE-174.7B Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 4.7V 200MW UMD2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 286097 pcs Fișa cu date UDZSTE-174.7B.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor UMD2 Serie -
Putere - Max 200mW ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz SC-90, SOD-323F Alte nume UDZSTE-174.7BDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 100 Ohms descriere detaliata Zener Diode 4.7V 200mW ±2% Surface Mount UMD2
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 2µA @ 1V Numărul părții de bază UDZ4V7