UCR10EVHFSR024
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR10EVHFSR024 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCR10EVHFSR024
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES 0.024 OHM 1% 1/3W 0805
Foi de date: UCR10EVHFSR024.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UCR10EVHFSR024
Număr parc UCR10EVHFSR024 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES 0.024 OHM 1% 1/3W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 653661 pcs Fișa cu date UCR10EVHFSR024.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură 0/ +250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie UCR Rezistenţă 24 mOhms
Putere (Wați) 0.333W, 1/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RHM1284TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 24 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film