UCR03EWPFSR020
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR03EWPFSR020 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCR03EWPFSR020
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES 0.02 OHM 1% 1/4W 0603
Foi de date: UCR03EWPFSR020.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCR03EWPFSR020
Număr parc UCR03EWPFSR020 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES 0.02 OHM 1% 1/4W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 522035 pcs Fișa cu date UCR03EWPFSR020.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură 0/ +250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.034" W (1.60mm x 0.87mm)
Serie UCR Rezistenţă 20 mOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume RHM1264TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 20 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film