TRR10EZPJ512
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR10EZPJ512 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TRR10EZPJ512
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 5.1K OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: TRR10EZPJ512.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TRR10EZPJ512
Număr parc TRR10EZPJ512 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 5.1K OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 427714 pcs Fișa cu date TRR10EZPJ512.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TRR Rezistenţă 5.1 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RHM5.1KBMCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Anti-Sulfur
Rata de eșec - descriere detaliata 5.1 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film