TRR10EZPJ104
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR10EZPJ104 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TRR10EZPJ104
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 100K OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: TRR10EZPJ104.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TRR10EZPJ104
Număr parc TRR10EZPJ104 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 100K OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4607817 pcs Fișa cu date TRR10EZPJ104.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TRR Rezistenţă 100 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Anti-Sulfur Rata de eșec -
descriere detaliata 100 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Compoziţie Thick Film