TRR03EZPJ823
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR03EZPJ823 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TRR03EZPJ823
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 82K OHM 5% 1/10W 0603
Foi de date: TRR03EZPJ823.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TRR03EZPJ823
Număr parc TRR03EZPJ823 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 82K OHM 5% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6353528 pcs Fișa cu date TRR03EZPJ823.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie TRR Rezistenţă 82 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Anti-Sulfur Rata de eșec -
descriere detaliata 82 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Compoziţie Thick Film