TFZVTR4.7B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZVTR4.7B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TFZVTR4.7B
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 4.7V 500MW TUMD2M
Foi de date: 1.TFZVTR4.7B.pdf2.TFZVTR4.7B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TFZVTR4.7B
Număr parc TFZVTR4.7B Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 4.7V 500MW TUMD2M Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 210464 pcs Fișa cu date 1.TFZVTR4.7B.pdf2.TFZVTR4.7B.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Toleranţă -
Pachetul dispozitivului furnizor TUMD2M Serie -
Putere - Max 500mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2-SMD, Flat Lead Alte nume TFZVTR4.7BCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 25 Ohms descriere detaliata Zener Diode 4.7V 500mW Surface Mount TUMD2M
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 1V