TDZVTR24
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TDZVTR24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TDZVTR24
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului SMALL MOLD TYPE ZENER DIODE FOR
Foi de date: 1.TDZVTR24.pdf2.TDZVTR24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TDZVTR24
Număr parc TDZVTR24 Producător LAPIS Semiconductor
cantitate valabila 953646 pcs Fișa cu date 1.TDZVTR24.pdf2.TDZVTR24.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 24V Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor TUMD2M Serie -
Putere - Max 500mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2-SMD, Flat Lead Alte nume TDZVTR24TR
Temperatura de Operare 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Zener Diode 24V 500mW ±10% Surface Mount TUMD2M Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 17V