TCFGA0G476M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCFGA0G476M8R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TCFGA0G476M8R
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului CAP TANT 47UF 4V 20% 1206
Foi de date: 1.TCFGA0G476M8R.pdf2.TCFGA0G476M8R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TCFGA0G476M8R
Număr parc TCFGA0G476M8R Producător LAPIS Semiconductor
Descriere CAP TANT 47UF 4V 20% 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3651 pcs Fișa cu date 1.TCFGA0G476M8R.pdf2.TCFGA0G476M8R.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie TCFG ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 511-1476-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului A
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
Caracteristici Fail Safe with Built-in Fuse Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric)
capacitanță 47µF